PL
EN
Compan-IT > Kariera

Pracuj z
najlepszymi !

COMPAN-IT od 15 lat dostarcza systemy teleinformatyczne Klientom na całym świecie. Budowa szaf serwerowych, montaż i demontaż, proces refabrykacji urządzeń IT to tylko część naszej oferty. Rozwijamy się i chcemy naszą wiedzę przekazać Tobie ! Zgłoś się i pracuj z najlepszymi
Najnowsze technologie
Rozwój kariery
Nauka nowych rzeczy
Stabilne zatrudnienie

Jesteś:

  • Ambitną osobą?
  • Chcesz się rozwijać i poszerzać wiedzę?
  • Chcesz stać się częścią mocno rozwijającej się
    firmy o globalnym zasięgu?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!


Aplikacja o praktyki i pracę
Wypełnij formularz i Aplikuj!

Wspieramy
edukację.

Jesteśmy realizatorem staży i prakyk szkolnych
Praktyki Praktyki szkolne
Wiemy jak cenny jest wykwalifikowany pracownik i jak trudne jest poszukiwanie pracy nie posiadając doświadczenia. Decydując się na konkretny kierunek zawodowy, obieramy cel i dążymy do tego, by zyskać jak najwięcej wiedzy i umiejętności praktycznych. Pracodawcy poszukują osób, których doświadczenie pozwoli na rozwiązaniem ich potrzeb i pozwoli firmie się rozwijać. Niestety w wielu przypadkach uczniowie poszukujący pracy nie posiadają wymaganych umiejętności bądź z powodu braku styczności z wymaganymi czynnościami w ofercie pracy, nie czują się wystarczająco pewnie by aplikować o posadę. Doskonale to rozumiejąc, chcemy by nasza firma mogła wesprzeć uczniów, dając im możliwość poszerzenia wiedzy IT w teorii, o wiedzę praktyczną. Pozwoli im to zobaczyć jak wygląda praca w wybranym przez nich kierunku zawodowym jak i zyskają doświadczenie które nie było możliwe do uzyskania na szkolnych lekcjach. Wspieramy lokalny rynek pracy i dążymy do tego by uczniowie mieli o wiele łatwiejszy start a najbardziej zaangażowani uczniowie mogą mieć szansę na podjęcie pracy w naszej firmie po ukończeniu edukacji.

Oferujemy praktyki na następujących stanowiskach:

/ Technik-Informatyk

Testowanie urządzeń, obsługa specjalistycznego oprogramowania, zmiana konfiguracji bądź rozkręcanie to tylko nieliczne czynności objęte w planie praktyk. Uczniowie będą mogli poznać nowoczesną technologię, budowę urządzeń i ich działanie. Do powyższych czynności będą mieli do dyspozycji specjalistyczne opro- gramowanie diagnostyczne, laptopy i skanery, a co najważniejsze specja- listów z działu IT którzy będą się z nimi dzielić swoją wiedzą.


/ Fotograf

Szkolimy w kierunku fotografii i obróbki zdjęć. Dajemy możliwość obsługi profesjonalnego studia, aparatu jak i oprogramowania dzięki którym uczeń będzie w stanie samodzielnie wykonać bezcieniowe fotografie produktowe. Praktyka będzie obejmowała szkolenie i pracę z aparatem bezlusterkowym Sony, obsługę aplikacji pakietu Adobe na komputerze Apple iMac jak i sterowanie oświetleniem studia fotograficznego.


/ Logistyk

Jako dystrybutor urządzeń i podzespołów, realizujemy zamówienia międzynarodowe. Praktyka na naszym dziale logistyki pozwoli zapoznać się z procesem realizacji zamówień, obsługą magazynu, współpracą z firmami kurierskimi a także z własną flotą ciężarówek i samochodów dostawczych.

Zachęcamy szkoły i uczelnie do współpracy

1

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. przedstawimy krok po kroku jak możemy rozpocząć współpracę i umówimy termin spotkania.
2

Spotkaj się z nami

Zapraszamy na spotkanie w którym przedstawimy jak wyglądają praktyki w naszej firmie. Dopasujemy termin, liczbę praktykantów i podpiszemy umowę.
3

Zaczynamy!

W wyznaczonym terminie zapraszamy uczniów do rozpoczęcia praktyk. Zadbamy o pełne przygotowanie i rzetelne przekazanie im wiedzy.