PL
EN
Compan-IT > O nas
Jeśli potrafisz o czymś marzyć,
potrafisz tego dokonać
Sukcesywnie stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej
i wymagamy od siebie za każdym razem coraz więcej.


Jeśli potrafisz o czymś marzyć,
potrafisz tego dokonać
Sukcesywnie stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej i wymagamy od siebie za każdym razem coraz więcej.


Siedziba Compan IT

W 2006 roku firma COMPAN-IT zaczęła budować swoją reputację mającą na celu dostarczenie szybkiej, skalowalnej i bezawaryjnej infrastruktury IT. Nasze zaangażowanie, ciągłe podnoszenie jakości usług i powiększanie oferty, pozwoliło na stanie się zaufanym i globalnym dostawcą nowego, a także odnowionego sprzętu IT dla firm, instytucji publicznych i klientów indywidualnych.

W roku 2018 powstają dwie nowe spółki SDR-IT Sp.z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze oraz SDR-IT GmbH z siedzibą w Stuttgarcie oferujące usługę usuwanie danych i niszczenia nośników danych. Tak powstaje Grupa SDR-IT na czele której staje COMPAN-IT Sp.k. Jako grupa oferujemy kompletne rozwiązania dla naszych Klientów, na których zaufanie pracowaliśmy bezustannie przez ostanie 15 lat.

USA, Niemcy, Hong Kong a może Boliwia czy Peru? Zaufali nam klienci z ponad 100 państw, a logistyka naszej firmy pozwala nam na realizację i wysyłkę zamówienia najczęściej w czasie nie przekraczającym 24 godzin do każdego miejsca na świecie.

W skład naszej oferty wchodzi szeroka gama serwerów, pamięci masowych, sprzętu sieciowego i podzespołów wiodących producentów, takich jak: IBM, Lenovo, Dell, EMC, HP, NetApp, Hitachi, Cisco, Supermicro i wielu innych.

Nasz nowo wybudowany magazyn mieści ponad 380 tysięcy urządzeń i podzespołów, przechowywanych z dbałością o utrzymanie ich jakości i bezpieczeństwa.

Magazyn
Serwer

Żaden z naszych Klientów nie musi się martwić o sprawność sprzętu. Oferowane przez nas produkty są zawsze przetestowane i objęte gwarancją, także te odnowione. Jesteśmy tu dla Ciebie , a nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem którzy z chęcią doradzą w zakresie wyboru sprzętu idealnie dostosowanego do potrzeb Klienta.

Dzięki naszej wiedzy, szerokiej ofercie produktów i dodatkowych usługach, mamy niezbędne możliwości do wzmocnienia biznesu naszych Klientów i wsparcia ich w czasach szybkiego rozwoju i zapotrzebowania na technologię IT. Dodatkowo o bezpieczne usunięcie danych z urządzeń zadba SDR-IT – sprawdź ofertę

Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów i ich pozytywnymi recenzjami dzięki którym mamy jeszcze więcej energii do stawania sobie wysokich wyzwań, dalszego rozwoju i spełniania rosnących oczekiwań.

Nasz sklep internetowy i aukcje eBay zostały zaprojektowane z myślą o uczynieniu zakupów online inteligentnymi, prostymi i przyjemnymi w obsłudze. Oferujemy bezproblemowy i bezpieczny proces zakupu, płatności i dostawy, a od chwili kontaktu z nami do momentu sprzedaży i okresu posprzedażowego zapewniamy pełne wsparcie w każdym możliwym zakresie.

Przenoszenie  serwerów

Wszystkie nasze działania stanowią solidny fundament rozwoju COMPAN-IT Sp.k. oraz całej Grupy SDR-IT, który przekłada się na sukces naszych Klientów.