PL
EN
Compan-IT > Kariera

Pracuj z
najlepszymi!

Od 2006 roku misją firmy Compan-IT, lidera grupy SDR-IT Group jest umacnianie pozycji rynkowej naszych klientów poprzez dostarczanie im niezawodnych usług i sprzętu IT szybko i bezpiecznie na całym świecie. Dopasowujemy się do potrzeb i nieustannie rozwijamy, tworząc nowe stanowiska i powiększając naszą załogę.
Najnowsze technologie

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Branża IT nieustannie się zmienia i jest dla nas bardzo ważne by poszerzać wiedzę pracowników na temat najnowszych technologii, produktów i rozwiązań.

ROZWÓJ KARIERY

Jedną z głównych wartości naszej firmy jest ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia przez naszych pracowników, dzięki czemu zyskują kwalifikacje i mogą awansować na wyższe stanowiska.

Najnowsze technologie
Najnowsze technologie

STABILNE ZATRUDNIENIE

Od 2006 roku działamy na rynku międzynarodowym, dzięki czemu staliśmy się stabilną firmą, w której wszyscy pracownicy traktowani są jednakowo niezależnie od stanowiska czy rodzaju zatrudnienia.

Stanowiska na które możesz aplikować:

/ Technik Informatyk

#praca informatyk jelenia góra #praca technik informatyk #praca jelenia góra #informatyk jelenia góra #technik informatyk jelenia góra #praca it #praca w #praca w it jelenia góra

Pracuj w gronie wykwalifikowanych techników, obsługuj, diagnozuj i konfiguruj sprzęt serwerowy i urządzenia klasy korporacyjnej. Korzystaj z najlepszego oprogramowania diagnostycznego jak i oprogramowania do procesu usuwania danych. Praca jako Technik-Informatyk to brak monotonii, poszerzanie kompetencji i horyzontów.


/ Informatyk - Web developer

#praca informatyk jelenia góra #informatyk jelenia góra #praca w it #praca informatyk #praca web developer #praca strony www #praca w it

Zadbaj o bezproblemowe działanie stron internetowych i systemu informatycznego naszej firmy. Wykorzystaj znajomość jezyków programowania i baz danych SQL w celu tworzenia stron i osiągnięcia sukcesu. Współpracuj z naszym zespołem nad bierzącym rozwiązywaniem problemów i ulepszaniu efektywności oprogramowania i systemu.


/ Magazynier / Logistyk

#praca logistyk jelenia góra #praca logistyk #praca magazynier jelenia góra #praca it #praca jelenia góra #praca magazynier #praca it #praca w it #praca w it jelenia góra

Zajmujemy się sprzedażą internetową jak i przewozem międzynarodowym sprzętu IT. Weź czynny udział w organizacji nowoczesnego magazynu, kompletowaniu zamówień do wysyłki, obsłudze systemu magazynowego. Wykorzystaj swoje doświadczenie i wszelkie dostępne urządzenia niezbędne do wykonania zadania.


/ Kadry i Administracja

#praca kadry jelenia góra #kadry i administracja #praca biurowa jelenia góra #praca jelenia góra #praca it #praca w it #praca w it jelenia góra

Oferujemy stanowiska pracy biurowej takie jak sekretariat, kadry, administracja czy księgowość. Pracuj w nowoczesnym biurze zajmując się na przykład przyjmowaniem interesantów, rekrutów, organizacją dokumentacji i faktur, zajmuj się dbaniem o zaopatrzenie biura w niezbędne materiały.


/ Fotograf

#praca fotograf jelenia góra #praca jelenia góra #praca it materiały. Aplikuj #praca fotograf #fotograf jelenia góra #praca w it #praca w it jelenia góra

Zatroszcz się o wizerunek naszego sprzętu IT wykonując profesjonalne fotografie produktowe i materiały zdjęciowe/filmowe na Social Media. Zadbaj o najlepsze ujęcia korzystając z bezcieniowego studia, profesjonalnego sprzętu i oprogramowania do edycji zdjęć i filmów.


/ Kierowca

#praca kierowca jelenia góra #praca kierowca #kierowca jelenia góra #praca jelenia góra #praca logistyka jelenia góra #praca spedycja jelenia góra #praca it #praca w it #praca w it jelenia góra

Prowadzimy odbiory i dostawy sprzętu na terenie całej europy. Posiadamy własną flotę pojazdów, począwszy od samochodów osobowych po ciężarówki różnych gabarytów. Przemierzamy kilometry w nowoczesnych pojazdach, a nasz dział spedycji gwarantuje by przebieg trasy, postoje i noclegi były najlepiej zaplanowane i w najwyższym standardzie.


/ Pracownik Hali

#praca produkcja jelenia góra #praca produkcja #praca w it #praca jelenia góra #praca w it jelenia góra #praca it

Jeżeli charakteryzujesz się dobrymi zdolnościami manualnymi i starannością w tym co robisz, to stanowisko jest dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu pracowników odpowiedzialnych za płynność procesów postępowania z produktami, ich segregację i pakowanie a także obsługę firmowego systemu.


/ Specjalista od Marketingu i e-Commerce

#praca e-commerce jelenia góra #praca marketing #marketing jelenia góra #praca jelenia góra #praca marketing jelenia góra

Dbaj o wizerunek naszej firmy zarówno w social mediach, na naszych stronach jak i poza nimi. Twórz treści, grafiki i materiały reklamowe. Zadbaj o sprzedaż internetową produktów i ich widoczność w sieci z pomocą metod reklamowych i technik sprzedażowych.


Jeżeli nie ma tu interesującego Ciebie stanowiska
a jesteś osobą zainteresowaną podjęciem u nas pracy, wypełnij wniosek a my go rozpatrzymy

Aplikuj na inne stanowisko